Wasze ulubione zajęcia

Wasze zainteresowania

Drugim tematem, jaki chciałbym poruszyć są zamiłowania. O sobie napisze niedużo, bo chce, abyście sami zaznajomili mnie po moich wpisach. Będę w każdym umieszczał parę stwierdzeń o sobie lub ewentualnie o moich dostrzeżeniach. Na bazie tego wykreujecie sobie moją sylwetkę. Może po pewnym czasie, kiedy już pamiętnik internetowy stanie się trochę popularniejszy zrobimy zgadywankę? To taki luźny pomysł, który w żadnym wypadku nie musi podobać się wszystkim. Przejdźmy do kwestii. Dzisiaj pragnąłbym zaznajomić wasze zainteresowania. Co uwielbiacie robić w wolnym czasie? Czy praca, którą egzekwujecie powoduje wam zadowolenie? Czy lubicie odczytywać mój pamiętnik internetowy oraz czy Internet, który obecnie użytkujemy sprawia wam zadowolenie? Na te wszystkie pytania proszę odpowiadać w komentarzach. To naturalnie dzięki wam istnieje mój blog, a w związku z tym pragnąłbym was zaznajomić oraz wiedzieć, kto mnie odczytuje.

Piszcie o własnych ukochanych zespołach muzycznych. Hobby, o pasjach lub o tym, co was dręczy. Aprobuję każdy głos, który odnosi się do tematu. Jak najbardziej proszę zachować kulturę wypowiedzi, bo nie chcę, żeby mój blog łączył się z bluzgami lub niestosownym zachowaniem. W internecie też dominują zasady kultury, którą wypada respektować! Współcześnie to wszystko – czekam na wasze komentarze i na wypowiedzi dotyczące zadanych w poście pytań, hej 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *